x
  • Yeni
  • Fırsat
  • Hızlı Kargo

Royal Canin Chihuahua Irka Özel Yetişkin Köpek Maması 1,5 Kg

  • Royal Canin
  • 221001500
  • VAR

1 yaşından itibaren Chihuahua ırk yetişkin köpeklerin özel ırk beslenme ihtiyaçlarına uygun olarak formüle edilmiş tavuk etli kuru mama. Royal Canin Chihuahua Adult mama köpeğinizin iyi ve dengeli beslenmesi için uygun içeriğe sahiptir. Köpeğinizin deri ve tüy bakımını yapar.

90,00
85,50

1 yaşından itibaren Chihuahua ırk yetişkin köpeklerin özel ırk beslenme ihtiyaçlarına uygun olarak formüle edilmiş tavuk etli kuru mama. Royal Canin Chihuahua Adult mama köpeğinizin iyi ve dengeli beslenmesi için uygun içeriğe sahiptir. Köpeğinizin deri ve tüy bakımını yapar.

Sağlıklı tüyler için mamada bulunan çinko ve omega yağları çalışır. Kalp sağlığını korumaya yardımcı E ve C vitaminleri kalp atımını düzenler. Ayrıca köpeğinizin kilo kontrolünü yaparak evcil dostunuzun kilo problemi yaşamasının önüne geçer. İdeal kas kütlesinin korunmasına yardımcı olan protein %28 oranında mama içeriğinde bulunmaktadır. Yetişkin köpeğinizin kolaylıkla çiğneyebileceği tane yapılarına sahiptir. Yetişkin köpek maması köpeğinizin ihtiyaçlarına uygun olarak hazırlanmıştır. Royal Canin mama içerdiği kaliteli protein seviyesi sayesinde köpeğinizin kas yapısını kuvvetlendirir. Ayrıca protein hücre sağlığını korur ve hücre yaşlanmasını yavaşlatır. Mama taneleri köpeğinizin diş ve çene yapısına uygun olarak hazırlanmıştır. Yüksek sindirilebilir içeriği sayesinde köpeğinizin bağırsak hareketlerini düzenler.


UYARI


Köpeğiniz ilk kez bu mama ile beslenecekse mevcut mama ile Royal Canin Chihuahua Adult mamayı karıştırarak veriniz.


Köpeğinizin su kabında mutlaka taze içme suyu bulundurunuz.


Mama ambalajını ağzı kapalı olarak kuru ve serin yerde muhafaza ediniz.


İÇİNDEKİLER Pirinç, mısır, kurutulmuş kümes hayvanı proteini, bitkisel protein izolatı*, hayvansal yağlar, hidrolize hayvansal proteinler, pancar küspesi, bitkisel lifler, mineraller, balık yağı, soya yağı, frukto-oligo-sakkaritler, hodan yağı, kadife çiçeği ekstraktı (lutein kaynağı), yeşil çay ve üzüm ekstraktı (polifenol kaynağı), hidrolize kabuklu deniz ürünleri (glukozamin kaynağı), hidrolize kıkırdak (kondroitin kaynağı).


Katkı Maddeleri (kg başına): Besleyici katkı maddeleri: A Vitamini 30200 IU, D3 Vitamini 800 IU, E1 (demir) 48 mg, E2 (iyot) 4,9 mg, E4 (bakır) 9 mg, E5 (manganez) 64 mg, E6 (çinko) 192 mg, E8 (selenyum) 0,11 mg. Teknolojik Katkı Maddeleri: Pentasodyum trifosfat 3,5 gr. Koruyucular ve antioksidanlar.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

ÜCRETSİZ KARGO
ÜCRETSİZ KARGO 75 TL ve üzeri
CANLI DESTEK
CANLI DESTEK 09:00 - 18:30 arası
KOLAY İADE
KOLAY İADE 15 gün içinde
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ 128Bit SSL ile

© 2019 Bayraktar Evcil Zafer Bayraktar Tüm hakları saklıdır.

RapidSSL, Visa, Mastercard
Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.